Замовити дзвінок

Міжкімнатні дерев’яні двері Proline Duradecor

Вибраний мотив дверей
Мотив WIT

Вибраний колір
RAL 9016
Білий лак

Розмір отвору Ціна за комплект
800 / 900 x 2050 / 2100 товщина стіни 100 - 140 17 196 грн.
800 / 900 x 2050 / 2100 товщина стіни 150 - 200 18 067 грн.

від 17 196 грн.*

Конструкція дерев’яних міжкімнатних дверей Baseline Duradecor

Новий погляд на міжкімнатні двері – це сучасні дерев’яні двері серії Baseline з лакованою поверхнею в одному з акціqних кольорів або в декорі під натуральну деревину. Вони підходять як для сучасних інтер’єрів, так і для класичних. 

Бездоганний дизайн – це не лише рівні стіни і сучасні меблі, але і правильно підібрані та встановлені міжкімнатні двері. Перекошене дверне полотно, лак, що відшарувався, пошарпана рама – ознаки зношення дерев’яних дверей. Дрібні недоліки, на жаль, можуть зіпсувати гармонію будь-якого інтер’єру. 

Тому до вибору міжкімнатних дверей потрібно підходити дуже ретельно. Бажано купувати двері у надійного виробника, а їх встановлення доручити перевіреним спеціалістам. Елітні або недорогі, класичні або сучасні, всі двері з дерева серії Baseline Duradecor мають незмінну якість Hörmann.


Переваги міжкімнатних дверей Baseline Duradecor

Дверне полотно товщиною 40 мм виконане з високоякісного ДСП, має надзвичайну стабільність та стійке до навантажень за рахунок підсилення рами.

Привабливий дизайн рами дверей за рахунок точно підігнаним кутовим з’єднанням: відсутність отворів на облицюванні, металеві гвинтові з’єднувачі, прекрасне силове зчеплення.

Високоякісний двокамерний ущільнювач, що складається з твердого ребра та м’якого профіля, гарантує безшумне закривання та герметичність конструкції.

Стильна ручка Linea з нержавіючої сталі, матова є окрасою міжкімнатних дверей Baseline.

Коробка виготовлена з добору 25 мм, облицювання – з МДФ. Із внутрішнього боку коробки нанесене меламінове покриття, що попереджає проникнення вологи від стіни в раму дверей.

Поверхня Duradecor має високу волого-та зносостійкість, що на 48% вища, ніж у CPL інших виробників. До того ж Duradecor на вигляд та на дотик відтворює структуру натуральної деревини.

Двері не провисають завдяки гібридним підйомним гніздам дверних завіс, що кріпляться до коробки на 4 гвинта. Завіси виглядають акуратно та витримують вагу до 80 кг.

Завантажити

* Рекомендована ціна з урахуванням ПДВ на акційні розміри продукції без замірів та монтажу. Ціна може бути змінена у разі перевищення офіційного курсу НБУ 28 грн. / 1 євро.