Замовити дзвінок

Сталеві внутрішні двері ZK для спеціальних приміщень

Вибраний мотив дверей
Двері ZK

Вибраний колір
RAL 9016
Білий лак

Розмір отвору Ціна за комплект
800 / 900 x 2000 7 712 грн.
1000 x 2000 8 382 грн.

Внутрішні двері ZK зі сталі мають ряд переваг, таких як висока якість, різноманіття оснащення та кольорів. Але основною їх перевагою є здатність витримувати великі навантаження і зберігати форму та функціональність.

від 7 712 грн.*

Внутрішні двері ZK – правильне для особливих приміщень

Сталеві двері прослужать довше, особливо якщо вони встановлені у вологих приміщеннях та в кімнатах, де трапляються значні коливиння температури. До таких приміщень відносяться сауна, льох, горище, котельня, прилеглі до будинку технічні приміщення, майстерні.

Міжкімнатним дверям доводиться часто витримувати надмірні навантаження від вологи, пари і спеки. А власник будинку очікує, що внутрішні двері будуть відповідати цим “особливим” обставинам. Тому для приміщень із високим рівнем вологості та значними перепадами температур найкраще підійдуть металеві двері. Це, справді, достойна альтернатива дерев’яним конструкціям. Вони надзвичайно стабільні, легко миються, при бажанні полотно і коробку можна перефарбувати у потрібний колір.

Сучасні сталеві двері ZK вже багато років популярні серед європейських споживачів. Вони є лідером за обсягом продажів серед дверей Hörmann. Ця популярність заслужена. Двері ZK зберігають свої функціональні якості понад 10 років, вони легко відкриваються та мають привабливий вигляд.

Оформлення поверхні полотна можливе у майже будь-який колір. Для особливо вибагливих клієнтів Hörmann пропонує внутрішні сталеві двері ZK в декорах під натуральне дерево або з вирізами під скло.

Важкі брутальні металеві двері – це не про внутрішні двері ZK від Hörmann. Широка палітра кольорів, різні типи засклення, зручні ручки в сучасних металевих дверях ZK додадуть в дизайн квартири або будинку цікаві акценти.


Особливості конструкції дверей ZK зі сталі, які Hörmann пропонує за акціною ціною :

Стабільне дверне полотно та коробка

Міцне, стійке до механічного впливу полотно товщиною 40 м складається з оцинкованого сталевого листа 0,6 мм та щільного сотового заповнювача, проклеєного по всій поверхні. Коробка виконана з оцинкованої сталі.

Поверхня дверей

Полотна та коробка ґрунтовані порошковим способом у білий колір подібно до RAL 9016. Гладку шовковисто-матову поверхню Ви можете пофарбувати у потрібний вам колір.

Фурнітура у комплекті

Вам не потрібно хвилюватися! За акціною ціною ви отримуєте двері в комплекті, тобто з усією необхідною фурнітурою:

 • стильна нажимна ручка Linea з нержавіючої сталі з «барашком» або під профільний циліндр;
 • блискучі оцинковані завіси;
 • якісний ущільнювач.

Відмінні технічні якості

 • Клас механічного навантаження – S ;
 • Теплоізоляція UD = 2,1 Вт/(м²∙K);
 • Звукоізоляція до 20-25 дБ;
 • Кліматичний клас ІІІ.

Для яких приміщень підходять двері зі сталі ZK?

 • підвали;
 • мансарди;
 • технічні та офісні приміщення;
 • приміщення з підвищеною вологістю;
 • як звичайні міжкімнатні двері.

Завантажити

* Рекомендована ціна з урахуванням ПДВ на акційні розміри продукції без замірів та монтажу. Ціна може бути змінена у разі перевищення офіційного курсу НБУ 28 грн. / 1 євро.